گرز رستم در اینجا گرو است (بازی استراتژیک آنلاین) GORZ.IR

این روزها بازی های آنلاین جذابیت زیادی کسب نموده اند و طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کرده اند. از بازی های ساده گرفته تا بازی هایی فلش و با گرافیک بالا، از بازی های تفریحی گرفته تا بازی های استراتژیک.

نمونه های آن ها هم کم نیست که در کشور خودمان بازی می شود که شاید به توان به به تراویان و “فوتبال من” اشاره کرد، که هرچند بازی اول اصالت ایرانی ندارد اما بازی “فوتبال من” یک بازی اصیل ایرانی است و مایه افتخار.

اما در تمام این هیاهوی دنیای بازی های آنلاین در خارج و داخل کشور، بازی “گرز” یک بازی استراتژیک رایگان اصیل ایرانی است که به وقت زیاد، هزینه و درگیری بیش از حد نیازی ندارد.

“اگر جز بکام من آید جواب     من و گرز و میدان افراسیاب”

جدا از نام کاملا ایرانی، “گرز” را می توان یک بازی استراتژیک معرفی کرد که با سلیقه ایرانی طراحی و پیاده سازی شده است و همه را شگفت زده می کند.
تنها کافی است فرم عضویت را پر نمایید و با یک قهرمان و یک لشکر به نبرد بقیه بروید. با پیروزی های بیشتر محبوبیت های بیشتری کسب نموده و به سطوح بالاتر ارتقا پیدا کنید.

از دیگر خصوصیات گرز هماهنگ بودن با سرعت اینترنت معمول ایران، سلیقه و زمان ایرانی طراحی شده تا بیشترین لذت را فراهم کند.

از خصوصیات بارز و متمایز “گرز” می توان به “آشوی دانا” اشاره کرد که در تمام مراحل به شما برای بازی کردن راهنمایی می کند . علاوه بر این طریقه بازی به صورت کامل برای شما شرح داده شده است و شما هیچ نگرانی نخواهید داشت.
راهنمای بازی گرز

فراموش نکنید که برای کسب بیشتر الماس های بازی و سرعت و قدرت بیشتر می توانید با پرداخت هزینه کمی به الماس های بیشتری دسترسی پیدا کنید و البته در هر دوره به بهترین ها “گرز”جوایزی ارائه می دهد که خالی از لطف نیست.

هم بازی و هم کمک به نیازمندان؛ با هر خرید خود، علاوه بر دریافت الماس، به بیماران سرطانی نیازمند نیز کمک می نماید. “گرز” بخشی از هر خرید الماس را به نیازمندان اختصاص می دهد. در “گرز”، با بازی شما فرماندهان، هر ماهه کودکان بسیاری تحت حمایت بازی گرز و سرپرستی تمامی فرماندهان حاضر در گرز قرار می گیرند.

“گرز” ثبت شده در “بنیاد بازی های رایانه ای” و همین طور مورد تایید ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی است.

لینک: www.gorz.ir

نظر شما در مورد “گرز” چیست؟!

گرز رستم در اینجا گرو است (بازی استراتژیک آنلاین) gorz.ir

 

نظر دهید